KONST / Litografier / Färglitografi 13016470
nr 1301 6470
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 766/1750. Motivet: 76x58cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:59:26
17/1 20:06:14
300 kr
19/1 19:52:20
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm